Умови доставки Вашого товару:

При замовленні товару ви вказуєте № зручного для Вас по розташуванню складу. Відправивши Вам товар у вигляді посилки, ми повідомляємо Вам 11-ти або 14-ти значний номер експрес-накладної, присвоєний службою "Нова пошта". Товари висилаються з Києва і тому протягом 1-2 діб доставляються в будь-яке місто. Посилка прибуває в Ваше місто на склад "Нової пошти". Відстежити доставку вантажу можливо за номером накладної або зателефонувавши їм по телефону у Вашому місті.

При надходженні вантажу на склад Нова пошта інформує Вас про прибуття посилки у вигляді SMS. Після чого Вам необхідно протягом 5-и днів приїхати на склад в їх робочий час, отримати посилку, переконатися, що там лежить замовлений Вами товар, оплатити посилку і доставку. При закінченні 5-й денного терміну "Нова пошта" може відправити посилку в зворотному напрямку.

  • - Ви викуповуєте замовлення безпосередньо при його отриманні.
  • - Доставка 1-2 дня.
  • - Можливість відкриття та огляду товару при отриманні до оплати.
  • - Повідомлення про доставку товару на Ваш телефон (якщо цього не відбувається, необхідно поцікавитися про доставку, зателефонувавши на склад і назвати № експрес накладної).
  • - Відстеження товару за номером накладної на сайті компанії.Забрати посилку бажано протягом перших 3-х днів, але не більше 5 днів з моменту прибуття на склад.